تولید مرغوب و خرید کالای ایرانی بخش مهمی از جهاد اقتصادی است

* دشمن، مبارزه با اسلام و جمهوری اسلامی را عمدتا بر روی «اقتصاد» متمرکز کرده است تا میان مردم با نظام و دولت شکاف ایجاد کند.

* دلبستگی به تولیدات بیگانه بی اعتنایی به تلاش کارگر ایرانی، بیماری و عادت بدی است که پول و ثروت کشور را به جیب کارگر خارجی سرازیر می کند.

* به موازات استقبال مردم از تولیدات داخلی، لازم است کیفیت و مرغوبیت این کالاها، به حد قانع کننده ای برسد.

* پرداختن به زیرساخت های اقتصادی در کشور، توجه کامل به مسئله صنعت و کشاورزی از جمله مسائل بسیار ضروری و تجلی جهاد فی سبیل الله است.

* فردای منطقه، به برکت همت و حرکت ملت ها در راه اسلام، به مراتب از امروز منطقه بهتر خواهد بود.

* ملت ایران و جمهوری اسلامی، اکنون در سلسله قیام های پرعظمت مردم منطقه، بیش از همیشه مورد توجه و احترام ملت ها قرار گرفته اند و دولت آمریکا، منفورترین دولت ها در اذهان ملت های منطقه است.

/ 1 نظر / 8 بازدید
montazer

سلام سه‌شنبه 13/02/1390 ساعت : 17:30 در لیگ قهرمانان آسیا گروه C : پرسپولیس ایران با الاتحاد عربستان بازی خواهد داشت لذا بدینوسیله از تمامی عزیزان فوتبال دوست و حتی غیر فوتبالی می خواهم تا با در دست داشتن بنر ها و پارچه نویسی ها در حمایت از مردم مظلوم بحرین و اعتراض به اقدامات آل سعود در ورزشگاه آزادی حضور به هم رسانند(سعی کنید بنر ها با تیتر های عربی و فونت درشت باشد. حتما سعی کنید در پارچه نوشته هایتان علاوه بر بحرین که موضوع اصلی این اعتراض است به دیگر مردم مظلوم عربی همچون یمن و لیبی نیز اشاره کنید تا ما را به جانبداری و دفاع از شیعیان محکوم نکنند این موضوع بسیار حیاتی است.با توجه به پخش زنده این بازی خوب است تماشا چیان عزیز شعارهایی نظیر "لبیک یا بحرین" ، "لبیک یا یمن" و "لبیک یا لیبی" سر دهند. ......... ادامه متن در این لینک: www.antisemitism.blogfa.com