سخنان نابجای احمدی نژاد در واقع تکرار سخنان هاشمی رفسنجانی 88 بود

@ رئیس‌جمهور که گویا بر طرح آنچه "صیانت از آرا" می‌خواند، اصرار داشت، بار دیگر استانداران را ترغیب کرد در این راستا وارد عرصه انتخابات شوند. وی برای بیان مفهوم موردنظرش حتی متوسل به عنوان خبرساز "صیانت از آرای مردم" شد؛ عبارتی که در جریان انتخابات ریاست جمهوری دهم بسیار به گوش خورد.

@ احمدی نژاد دراین باره خاطرنشان کرد: "استانداران به عنوان نمایندگان دولت در سراسر کشور، باید تمام تلاش خود را به منظور صیانت جدی از حق و رای مردم در انتخابات به کار بگیرند و به هیچ کس اجازه تخلف از قانون را ندهند." البته در میان این تاکیدات چندباره بر موضوع صیانت از رای مردم، رئیس جمهور اشاره گذرایی هم به "لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات" کرد.

$$$$$$$$$$$$

و اما سخنان هاشمی رفسنجانی...

@ وی در خطبه های اولین نماز جمعه سال 88 خود گفت: «مردم باید اطمینان داشته باشند که همان رأیی که می‌دهند اثر خود را می‌گذارد.»

@ او چهار هفته بعد یعنی در 4 اردیبهشت هم بار دیگر همین موضوع را مطرح و عنوان کرد: سلامت انتخابات باید برای مردم مشخص شود. مردم با خیال راحت باید بروند پای صندوقهای رای.

$$$$$$$$$$$$

امیدوارین آقای احمدی نژاد از این پس نسبت به بیان سخنان خود بیشتر دقت نموده و بجای اینگونه صحبت های نابجاف مردم بصیر کشور عزیزمان ایران را به حضور حداکثری دعوت نماید.

/ 0 نظر / 11 بازدید